Informujemy, że nasza strona może wykorzystywać pliki cookie (tzw. ciasteczka) do identyfikacji sesji użytkownika. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Rozumiem

OKSiR

Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1539419010_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1355841864_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364119114_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364118478_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364122893_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364120992_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364121766_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1361293142_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1443621107_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364123043_.jpg

Sylwester w Amfiteatrze

05.12.2017

Sylwester w Amfiteatrze
31.12.2017, godz. 23.00
Amfiteatr w Świeciu, wstęp bezpłatny

Spotykamy się 31 grudnia w amfiteatrze o godz. 23.00. Zabawa będzie trwała do godz. 1.00. W tym czasie usłyszymy i zobaczymy: zespół Swing Time i Dj Czestera. U wróżek Bubble Fairies będzie można zdobyć wróżbę na Nowy Rok. Będą też życzenia od władz miasta i powiatu.

Organizatorzy: Gmina Świecie, Powiat Świecki, Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu

---------------------------

Swing Time zaprezentuje znane i lubiane przeboje idealnie wpasowujące się w sylwestrową zabawę. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zespół wie dokładnie co grać, żeby impreza miała odpowiedni rytm i scenariusz.

Sławek Szudrowicz - gitary, wokal. To gitarzysta z otwartością, kompozytor, człowiek, który tworzy nie tylko legendy polskiego undergroundu, ale także koncertuje na całym świecie, włączając w to Stany Zjednoczone, czy większość krajów Europy. Takie nazwy jak Szreder and the Ghostriders, Potty Umbrella czy Something like Elvis mówią same za siebie. Wydane płyty i doświadczenie to gwarancja jakości. Ta gitara nie zna granic.

Marcin Ziemka - perkusja. Facet maszyna. Bezproblemowy. Założyciel legendarnego zespołu "Latający Most". Muzyk pełną gębą. Kompozytor o "barejowskim" poczuciu humoru.

Maciej Jagodziński - gitara basowa. Muzyk kojarzony ze środowiskiem bydgoskim. Członek popularnej grupy "Klezmer Band". Metronom i stroik w jednym.

Marcin Jaskólski - wokalista. Obdarzony jest ciekawym głosem. Wraz z Marcinem Ziemką współtworzył "Latający Most". Śpiewa w różnych stylach. Zdecydowanie rockman.

Wojciech "Fazi" Radtke - gitary. To długowłosy facet ze Świecia, co bez gitary wygląda dziwnie.

---------------------------

Dj Czester, czyli właściwie Adrian Pawłowski, DJ ze Świecia, organizator imprez. Przygodę z muzyką zaczął wcześnie, za młodu - brał udział w konkursach wokalnych, lecz mutacja głosu brutalnie przerwała jego karierę. Łapał się również za wiele instrumentów, otarł się o Publiczną Szkołę Muzyczną w Chełmnie oraz Orkiestrę Dętą w Świeciu, gdzie grał na klarnecie. Później zaczęła się przygoda z pianinem, następnie jako samouk pogrywał na perkusji i gitarze. Przygoda z mieszaniem muzyki zaczęła się już w latach szkolnych, kiedy to grywał na dyskotekach szkolnych, później zaczęły się imprezy okolicznościowe, granie w klubach itd.

Tak to trwa do dnia dzisiejszego... W chwili obecnej klimaty, w których czuje się najlepiej to: Mash-Up, Elektro, Deep House, R&B, Chillout, Minimal, Trap, Dubstep i pochodne tych gatunków. Choć są to jego klimaty to nie chce się ograniczać, cały czas szuka nowych, świeżych brzmień i lubi eksperymentować. W niedalekiej przyszłości chce zająć się również produkcją muzyczną.