Informujemy, że nasza strona może wykorzystywać pliki cookie (tzw. ciasteczka) do identyfikacji sesji użytkownika. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Rozumiem

OKSiR

Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1502101300_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1355841864_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364119114_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364118478_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364122893_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364120992_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364121766_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1361293142_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1443621107_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364123043_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1365414612_.jpg

Kontakt

Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Wojska Polskiego 139, 86-100 Świecie
NIP: 559-10-05-189, REGON: 000284730
Nr konta OKSIR: 02 1160 2202 0000 0000 6089 9890

Dyrektor OKSiR - Iwona Mazelewska

Punkt Informacji Sekretariat dyrektora OKSiR
tel. 52 562 73 71 lub 795 120 884
e-mail: recepcja@oksir.eu

Wiktoria Nowakowska, tel. 52 562 73 87
e-mail: sekretariat@oksir.eu

Dział Merytoryczny
Główna księgowa

Monika Tom - kierownik
tel. 608 457 836
e-mail: mtom@oksir.eu

Marta Kocińska
tel. 52 562 73 72, 795 111 290
e-mail: mkocinska@oksir.eu
   
Zamek i Izba Regionalna Kasa kina
kom. 795 114 893
e-mail: zamek@oksir.eu
tel. 52 562 73 76
e-mail: kinowrzos@oksir.eu
   
Cafe Kultura
Wyspa Skarbów
tel. 52 562 73 92, 795 123 276
e-mail: cafe@oksir.eu
kom. 52 562 73 90
e-mail: wyspa.skarbow@oksir.eu
   
CDP Akademia
Studio nagrań
Hanna Kawecka
tel. 52 562 66 97, 795 117 260
e-mail: akademia@oksir.eu
Adam Pawłowski
tel. 52 562 73 75, 513 104 444
e-mail: apawlowski@oksir.eu
   
Otwarta Strefa Twórcza Wynajem pomieszczeń
Łukasz Lewandowski
tel. 783 490 440
e-mail: llewandowski@oksir.eu

Adam Gawarzycki
tel. 608 457 838

   
Redakcja „Teraz Świecie” Dział Promocji i Sponsoringu

Andrzej Pudrzyński - red. naczelny
tel. 661 504 850
e-mail: terazswiecie@oksir.eu

Agnieszka Puza - kierownik
tel. 602 631 177
e-mail: apuza@oksir.eu
   
Dział Sportu i Rekreacji  
tel. 52 333 04 30
e-mail: sport@oksir.eu
 
   

Dane kontaktowe kierowników poszczególnych działów dostępne tutaj

Miejsce

budynek główny OKSiR

 
wskazówki dojazdu