Informujemy, że nasza strona może wykorzystywać pliki cookie (tzw. ciasteczka) do identyfikacji sesji użytkownika. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Rozumiem

OKSiR

Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1502101300_.jpg

Konkurs Piosenki Osobistej 2017

Głównym celem Maratonu Piosenki Osobistej jest prezentowanie i wspieranie początkujących twórców. Najważniejszym punktem programu jest Konkurs Piosenki Osobistej, na który serdecznie zapraszamy zarówno zespoły, jak i solistów (od 16. roku życia). Jury szczególną uwagę będzie zwracać na projekty autorskie oraz premierowe.

Nagrodą główną w konkursie jest statuetka „Punkt Widzenia” autorstwa Marka Tomasika oraz 5000 zł ufundowane przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego. Jury może przyznać dodatkowe nagrody pieniężne ufundowane przez Burmistrza Świecia Tadeusza Pogodę.

W ramach KPO przyznawana jest także nagroda specjalna ufundowana przez Recpublica Studios.

Przesłuchania konkursowe w ramach 34. Maratonu Piosenki Osobistej rozpoczną się 22 września (piątek) o godz. 11:00 w Kameralnej Przestrzeni Widowiskowej (duża scena Cafe Kultura w Świeciu).

Lista wykonawców zakwalifikowanych do finałowych przesłuchań KPO zostanie opublikowana 4 września.

Finaliści konkursu zaprezentują po trzy autorskie utwory.

--------------------------------------------------------------

Zgłoszenia przyjmowane są do 1 wrzesnia 2017 roku poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj, a także wysłanie tekstów piosenek, dwóch utworów w formie mp3 oraz zdjęcia na adres mpo@oksir.eu (w tytule: „Zgłoszenie 34. KPO”). Jeśli tekst piosenki nie jest w języku polskim do formularza zgłoszeniowego musi zostać dołączony zarówno tekst w języku oryginalnym, jak i polskie tłumaczenie.

Uczestnicy przesłuchań konkursowych zostaną wybrani na podstawie nadesłanych nagrań. Lista uczestników zostanie opublikowana 4 września 2017 r. na stronie www.fb.com/maratonpiosenkiosobistej oraz na www.mpo.oksir.eu w zakładce KONKURS.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są w Regulaminie - pobierz

Kontakt w sprawach związanych z Konkursem Piosenki Osobistej
Majka Hałabuda (dyrektor artystyczny MPO), kom. 609 400 743, e-mail: mpo@oksir.eu


Brzózka (Paulina Brzozowska) - laureatka nagrody głównej KPO 2015

Statuetka „Punkt Widzenia”:
Za wiarę w siłę słowa i muzyki. Za widzenie poza horyzontem rzeczy oczywistych. Za odwagę światła, że MOJE może być dla każdego jeśli tego chce. Punkt Widzenia to Osobista forma wykonania bądź interpretacja Dzieła niepowtarzalnego. Kwintesencja pojęcia Sztuki, a nie sztuczki.

Zapraszamy na www.fb.com/MaratonPiosenkiOsobistej