Informujemy, że nasza strona może wykorzystywać pliki cookie (tzw. ciasteczka) do identyfikacji sesji użytkownika. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Rozumiem

OKSiR

Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1380886335_.jpg

Wyspa Skarbów

Zdarzają się w życiu Rodzica sytuacje, w których koniecznie musimy coś załatwić, a opiekunka akurat wzięła wolny dzień, a babcia jest chora..., bądź nie mają Państwo pomysłu jak wypełnić wolny czas swojej pociechy, w takich sytuacjach zapraszamy do „WYSPY SKARBÓW”! Wasze dziecko pod okiem wykwalifikowanych opiekunów nie tylko spędzi ten czas bezpiecznie, ale także bardzo radośnie. A Wy drodzy Rodzice będziecie mogli w tym czasie odpocząć w Cafe Kultura, skorzystać z usług kina lub załatwić ważne dla Was sprawy.

WYSPA SKARBÓW to przede wszystkim miejsce wspaniałej zabawy przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia. Oferujemy szeroką różnorodność zabaw, gdzie każde dziecko będzie miało szansę znaleźć coś ciekawego dla siebie. Jedną z naszych idei jest zapewnienie dzieciom możliwości wszechstronnego rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań. Będziemy się starać, aby każda wizyta Waszej pociechy była nowym i niezapomnianym przeżyciem.

WYSPA SKARBÓW to także miejsce, w którym rodzice nie będąc zaabsorbowani niczym innym mogą poświęcić swój czas wyłącznie zabawie z dzieckiem. Dla wielu dzieci, szczególnie tych nie uczęszczających do przedszkola, WYSPA SKARÓW to jedyne miejsce, gdzie Wasi milusińscy mogą pobawić się z dziećmi w mieszanych grupach wiekowych, dzięki czemu dzieci wchodzą w interakcje i nabywają nowe umiejętności.

Galeria

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia