Informujemy, że nasza strona może wykorzystywać pliki cookie (tzw. ciasteczka) do identyfikacji sesji użytkownika. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Rozumiem

OKSiR

Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1355841864_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364119114_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364118478_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364122893_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364120992_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364121766_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1361293142_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1369920488_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364123043_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1365414612_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1435004475_.jpg

Repertuar

 

25 - 26 lipca – sobota, niedziela
11:30 KOKO SMOKO, NIEMCY 2015, 83' animacja, przygodowy
13:00 TED 2, USA 2015, 115' komedia
15:00 KOKO SMOKO, NIEMCY 2015, 83' animacja, przygodowy
17:00 MAGIC MIKE XXL, USA 2015, 115' komedia
19:00 KLUCZ DO WIECZNOŚCI, USA 2015, 117' dramat, sci-fi, thriller
21:00 TED 2, USA 2015, 115' komedia

27 - 28 lipca – poniedziałek, wtorek
11:00 KOKO SMOKO, NIEMCY 2015, 83' animacja, przygodowy
13:30 MAGIC MIKE XXL, USA 2015, 115' komedia
15:30 KOKO SMOKO, NIEMCY 2015, 83' animacja, przygodowy
17:00 TED 2, USA 2015, 115' komedia
19:00 KLUCZ DO WIECZNOŚCI, USA 2015, 117' dramat, sci-fi, thriller
21:00 TED 2, USA 2015, 115' komedia

29 lipca – środa
11:00 KOKO SMOKO, NIEMCY 2015, 83' animacja, przygodowy
13:30 MAGIC MIKE XXL, USA 2015, 115' komedia
15:30 KOKO SMOKO, NIEMCY 2015, 83' animacja, przygodowy
17:00 KLUCZ DO WIECZNOŚCI, USA 2015, 117' dramat, sci-fi, thriller
19:00 TED 2, USA 2015, 115' komedia
21:00 TED 2, USA 2015, 115' komedia

30 lipca – czwartek
15:30 KOKO SMOKO, NIEMCY 2015, 83' animacja, przygodowy
17:00 TED 2, USA 2015, 115' komedia
19:00 MAGIC MIKE XXL, USA 2015, 115' komedia
21:00 KLUCZ DO WIECZNOŚCI, USA 2015, 117' dramat, sci-fi, thriller

31 lipca – piątek
15:30 IMPERIUM ROBOTÓW - dubbing, W. BRYTANIA 2015, 90' sci-fi, akcja, przygodowy
17:00 ANT–MAN 3D - dubbing, USA 2015, 117' sci-fi, akcja, przygodowy
19:00 ANT–MAN 2D - napisy, USA 2015, 117' sci-fi, akcja, przygodowy
21:00 TAŚMY WATYKANU, USA 2015, 90' horror

1 - 2 sierpnia – sobota, niedziela
12:00 KOKO SMOKO, NIEMCY 2015, 83' animacja, przygodowy
13:30 IMPERIUM ROBOTÓW - dubbing, W. BRYTANIA 2015, 90' sci-fi, akcja, przygodowy
15:15 IMPERIUM ROBOTÓW - dubbing, W. BRYTANIA 2015, 90' sci-fi, akcja, przygodowy
17:00 ANT–MAN 3D - dubbing, USA 2015, 117' sci-fi, akcja, przygodowy
19:00 ANT–MAN 2D - napisy, USA 2015, 117' sci-fi, akcja, przygodowy
21:00 TAŚMY WATYKANU, USA 2015, 90' horror

3 - 4 sierpnia – poniedziałek, wtorek
11:00 BARANEK SHAUN, FRAN./W. BRYTANIA 2015, 85' animacja, familijny, przygodowy
15:15 ANT–MAN 3D - dubbing, USA 2015, 117' sci-fi, akcja, przygodowy
17:15 IMPERIUM ROBOTÓW - dubbing, W. BRYTANIA 2015, 90' sci-fi, akcja, przygodowy
18:50 ANT–MAN 2D - napisy, USA 2015, 117' sci-fi, akcja, przygodowy
20:50 TAŚMY WATYKANU, USA 2015, 90' horror

5 sierpnia – środa
11:00 BARANEK SHAUN, FRAN./W. BRYTANIA 2015, 85' animacja, familijny, przygodowy
15:30 IMPERIUM ROBOTÓW - dubbing, W. BRYTANIA 2015, 90' sci-fi, akcja, przygodowy
17:15 ANT–MAN 3D - dubbing, USA 2015, 117' sci-fi, akcja, przygodowy
19:15 TAŚMY WATYKANU, USA 2015, 90' horror
20:50 ANT–MAN 2D - napisy, USA 2015, 117' sci-fi, akcja, przygodowy

6 sierpnia – czwartek
15:30 IMPERIUM ROBOTÓW - dubbing, W. BRYTANIA 2015, 90' sci-fi, akcja, przygodowy
17:15 ANT–MAN 3D - dubbing, USA 2015, 117' sci-fi, akcja, przygodowy
19:15 TAŚMY WATYKANU, USA 2015, 90' horror
20:50 ANT–MAN 2D - napisy, USA 2015, 117' sci-fi, akcja, przygodowy

7 sierpnia – piątek
15:30 MAŁY KSIĄŻĘ 3D, FRANCJA 2015, 108' animacja, fantasy, przygodowy
17:20 MAŁY KSIĄŻĘ 2D, FRANCJA 2015, 108' animacja, fantasy, przygodowy
19:10 PIKSELE 3D, USA 2015, 105' sci-fi, komedia
21:00 SZUBIENICA, USA 2015, 87' horror

8 sierpnia – sobota
13:30 PIKSELE 3D, USA 2015, 105' sci-fi, komedia
15:30 MAŁY KSIĄŻĘ 2D, FRANCJA 2015, 108' animacja, fantasy, przygodowy
17:20 MAŁY KSIĄŻĘ 3D, FRANCJA 2015, 108' animacja, fantasy, przygodowy
19:10 PIKSELE 2D, USA 2015, 105' sci-fi, komedia
21:00 SZUBIENICA, USA 2015, 87' horror

9 sierpnia – niedziela
13:30 PIKSELE 2D, USA 2015, 105' sci-fi, komedia
15:30 MAŁY KSIĄŻĘ 3D, FRANCJA 2015, 108' animacja, fantasy, przygodowy
17:20 MAŁY KSIĄŻĘ 2D, FRANCJA 2015, 108' animacja, fantasy, przygodowy
19:10 PIKSELE 3D, USA 2015, 105' sci-fi, komedia
21:00 SZUBIENICA, USA 2015, 87' horror

10 - 11 sierpnia – poniedziałek, wtorek
11:00 MAŁY KSIĄŻĘ 2D, FRANCJA 2015, 108' animacja, fantasy, przygodowy
15:30 MAŁY KSIĄŻĘ 3D, FRANCJA 2015, 108' animacja, fantasy, przygodowy
17:20 MAŁY KSIĄŻĘ 2D, FRANCJA 2015, 108' animacja, fantasy, przygodowy
19:10 PIKSELE 3D, USA 2015, 105' sci-fi, komedia
21:00 SZUBIENICA, USA 2015, 87' horror

12 sierpnia – środa
11:00 MAŁY KSIĄŻĘ 2D, FRANCJA 2015, 108' animacja, fantasy, przygodowy
15:30 MAŁY KSIĄŻĘ 2D, FRANCJA 2015, 108' animacja, fantasy, przygodowy
17:20 MAŁY KSIĄŻĘ 3D, FRANCJA 2015, 108' animacja, fantasy, przygodowy
19:10 SZUBIENICA, USA 2015, 87' horror
20:45 PIKSELE 2D, USA 2015, 105' sci-fi, komedia

13 sierpnia – czwartek
15:30 MAŁY KSIĄŻĘ 2D, FRANCJA 2015, 108' animacja, fantasy, przygodowy
17:20 MAŁY KSIĄŻĘ 3D, FRANCJA 2015, 108' animacja, fantasy, przygodowy
19:10 SZUBIENICA, USA 2015, 87' horror
20:45 PIKSELE 2D, USA 2015, 105' sci-fi, komedia

Miejsce

Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS

 
wskazówki dojazdu
 

Galeria

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia