OKSiR - Dołącz do naszego zespołu
Informujemy, że nasza strona może wykorzystywać pliki cookie (tzw. ciasteczka) do identyfikacji sesji użytkownika. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Rozumiem

OKSiR

Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1355841864_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364119114_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364118478_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364122893_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364120992_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364121766_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1361293142_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1443621107_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364123043_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1365414612_.jpg

Dołącz do naszego zespołu

16.03.2018

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU
SZUKAMY WOLONTARIUSZY do współpracy przy 8. edycji Blues na Świecie Festival


Jeśli masz ukończone 18 lat, interesujesz się muzyką oraz chciałbyś stać się częścią dużego i wieloaspektowego przedsięwzięcia jakim jest Blues na Świecie Festival to zgłoś swoją kandydaturę poprzez formularz zgłoszeniowy wolontariusza 8. Blues na Świecie Festival. 

Wolontariat obejmuje okres od 8 do 9 czerwca 2018 roku. Plan działań wolontariusza zostanie uzgodniony indywidualnie z każdym uczestnikiem.

UWAGA – zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami. Liczba miejsc ograniczona.

Kogo szukamy?
Poszukujemy osób odpowiedzialnych, ze znajomością języka angielskiego, w pełni dyspozycyjnych w terminie 8-9 czerwca 2018 roku, pragnących zdobyć nowe umiejętności i doświadczenie, wykonujących zadania z pasją. Świadomych, że wolontariat oprócz otwierania nowych możliwości, budowania nowych relacji to przede wszystkim praca na rzecz festiwalu.

Do jakich zadań?
W zależności od Waszego doświadczenia oraz predyspozycji proponujemy:

 • wsparcie biura organizacyjnego festiwalu ( w tym m.in. pomoc logistyczna i organizacyjna przed i w trakcie festiwalu, pomoc w obsłudze zaproszonych artystów i gości specjalnych, obsługa warsztatów w ramach Małej Akademii Bluesa, obsługa widowni oraz punktu informacyjnego, praca przy bramach wejściowych, itp.),

 • wsparcie działań promocyjnych oraz pomoc w dystrybucji materiałów promocyjnych,

 • praca w biurze prasowym festiwalu (w tym m.in. przygotowanie materiałów prasowych, zapowiedzi poszczególnych wydarzeń, dokumentacja fotograficzna, na potrzeby socialmedia - wymagany własny sprzęt, opracowanie materiałów do informatora festiwalowego, itp.

Co oferujemy?

 • Zdobycie doświadczenia pod opieką wieloletnich organizatorów festiwalu.
 • Bezpłatny wstęp na wszystkie wydarzenia towarzyszące festiwalowi.
 • Możliwość zaliczenia wolontariatu w ramach praktyk studenckich.
 • Możliwość bezpłatnego zakwaterowania w warunkach polowych.
 • Każdy wolontariusz otrzyma koszulkę festiwalową.
 • Ciepły posiłek (raz dziennie) oraz śniadanie.
 • Po wywiązaniu się z powierzonych zadań wolontariusz otrzyma zaświadczenie o wzięciu udziału w pracach przy organizacji 8. edycji festiwalu „Blues na Świecie”.
 • Możliwość nawiązania nowych kontaktów z osobami o podobnych zainteresowaniach.
 • Ubezpieczenie NW na czas trwania festiwalu.

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj - klik.

Koordynator wolontariatu - Marta Kuffel, e-mail: mkuffel@oksir.eu