12:30 - 16:30
Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży
Instruktor: Hanna Kawecka
Amfiteatr
14:00 - 17:30
Otwarta Strefa Twórcza - dzieci i młodzież
Instruktor: Łukasz Lewandowski
OST Gruczno
15:00 - 18:00
Zajęcia plastyczne z rysunku i malarstwa
Instruktor: Urszula Kulczyk
Amfiteatr
16:00 - 17:00
Zespół taneczny „Szmaragd”
Instruktor: Jagoda Łuczak
KPW
16:30 - 17:15
Mała Akademia Twórcza (5-6 lat)
Instruktor: Jolanta Pawłowska, Paula Kuklińska, Maria Kępisty
Pracownia Rozwoju
16:30 - 17:15
Język angielski dla dzieci (3-5 lat)
Instruktor: Jolanta Pawłowska, Paula Kuklińska, Maria Kępisty
Pracownia Rozwoju - s. edukacyjna
17:00 - 18:00
Zajęcia baletowe dla dzieci
Instruktor: Jagoda Łuczak
KPW
17:30 - 18:15
Mała Akademia Twórcza (7-9 lat)
Instruktor: Jolanta Pawłowska, Paula Kuklińska, Maria Kępisty
Pracownia Rozwoju
17:30 - 18:15
Język angielski dla dzieci (6-8 lat)
Instruktor: Joanna Rutkowska
Pracownia Rozwoju - s. edukacyjna
18:00 - 19:00
Zespół taneczny „Show”
Instruktor: Jagoda Łuczak
KPW
18:30 -19:30
Język angielski dla dorosłych
Instruktor: Aleksandra Buśkiewicz
Pracownia Rozwoju - s. edukacyjna
19:30 - 20:30
Język hiszpański dla dorosłych
Instruktor: Aleksandra Buśkiewicz
Pracownia Rozwoju - s. edukacyjna
12:30 - 16:30
Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży
Instruktor: Hanna Kawecka
Amfiteatr
13:00 - 16:00
Studio Piosenki
Instruktor: Hanna Górska
Studio nagrań
14:00 - 17:30
Otwarta Strefa Twórcza - dzieci i młodzież
Instruktor: Łukasz Lewandowski
OST Gruczno
16:00 - 17:00
Zespół taneczny „Show”
Instruktor: Jagoda Łuczak
KPW
16:00 - 17:00
Gitarowe brzmienia dla młodzieży
Instruktor: Przemysław Drewkowski
Studio nagrań
17:00 - 18:00
Gitarowe brzmienia dla dorosłych
Instruktor: Przemysław Drewkowski
Studio nagrań
17:00 - 19:00
Teatr młodzieżowy (12+)
Instruktor: Iga Jambor-Skupniewicz
sala konferencyjna
18:00 - 20:00
Zespół wokalno-instrumentalny
Instruktor: Przemysław Drewkowski
Studio nagrań
12:30 - 16:30
Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży
Instruktor: Hanna Kawecka
Amfiteatr
13:00 - 18:00
Studio Piosenki
Instruktor: Hanna Górska
Studio nagrań
14:00 - 17:30
Otwarta Strefa Twórcza - dzieci i młodzież
Instruktor: Łukasz Lewandowski
OST Gruczno
16:00 - 21:00
„Otwarta Strefa Twórcza dla dorosłych”
Instruktor: Sviatlana Dzemidovich
OST Gruczno
16:30 - 17:15
Mała Akademia Twórcza (5-6 lat)
Instruktor: Jolanta Pawłowska, Paula Kuklińska, Maria Kępisty
Pracownia Rozwoju
16:30 - 17:15
Język angielski dla dzieci (5-6 lat)
Instruktor: Joanna Rutkowska
Pracownia Rozwoju - s. edukacyjna
16:30 - 17:30
„Star Crew” grupa młodsza
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
17:00 - 19:30
Zespół taneczny „Malachit” (14+)
Instruktor: Monika Tom
KPW
17:30 - 18:15
Mała Akademia Twórcza (7-9 lat)
Instruktor: Jolanta Pawłowska, Paula Kuklińska, Maria Kępisty
Pracownia Rozwoju
17:30 - 18:15
Angielski dla dzieci (6-8 lat)
Instruktor: Joanna Rutkowska
Pracownia Rozwoju / s. edukacyjna
18:30 - 19:30
Język angielski dla dorosłych
Instruktor: Aleksandra Buśkiewicz
Pracownia Rozwoju
19:30 - 20:30
Język hiszpański dla dorosłych
Instruktor: Aleksandra Buśkiewicz
Pracownia Rozwoju
12:30 - 16:30
Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży
Instruktor: Hanna Kawecka
Amfiteatr
13:00 - 16:00
Studio Piosenki
Instruktor: Hanna Górska
Studio nagrań
14:00 - 17:30
Zajęcia dla dzieci i młodzieży (7-21 lat)
Instruktor: Łukasz Lewandowski
OST Gruczno
16:00 - 17:00
Zespół taneczny „Szafir”
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
16:30 - 18:00
„W Świecie Kultury” – warsztaty telewizyjne dla młodzieży (13+)
Instruktor: Adam Pawłowski
Studio nagrań
17:00 - 18:00
Zespół taneczny „Szafir 2”
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
17:00 - 18:30
Kółko fotograficzne dla młodzieży (13+)
Instruktor: Bartłomiej Marchlewski
Amfiteatr
17:00 - 19:00
Teatr młodzieżowy (12+)
Instruktor: Iga Jambor-Skupniewicz
sala konferencyjna
17:00 - 19:00
Zajęcia modelarstwa kartonowego i plastikowego (8-18 lat)
Instruktor: Jerzy Dończyk, Michał Golińsk
Izba Regionalna Ziemi Świeckiej
17:00 - 20:00
Zajęcia artystyczne z malarstwa olejnego dla dorosłych
Instruktor: Urszula Kulczyk
Amfiteatr
18:00 - 19:30
„Lost Dreamers” – breakdance (7-17 lat)
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
18:30 - 20:00
Kółko fotograficzne dla dorosłych
Instruktor: Bartłomiej Marchlewski
Amfiteatr
19:30 - 20:30
Dorośli tańczą
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
12:00 - 14:00
Zespół wokalny „Kociewianki”
Instruktor: Janina Romańska
KPW
14:00 - 17:30
Zajęcia dla dzieci i młodzieży (7-21 lat)
Instruktor: Łukasz Lewandowski
OST Gruczno
16:00 - 17:30
„Star Crew” grupa starsza
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
17:30 - 19:00
Hip Hop – grupa turniejowa FaceToFace (7-17 lat)
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
19:00 - 20:30
Grupa spektaklowa
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
09:00 - 13:00
Teatr „Na Rogu” (zajęcia raz w miesiącu)
Instruktor: Iga Jambor-Skupniewicz
KPW