13:00 - 16:30
Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży
Instruktor: Hanna Kawecka
Amfiteatr
13:00 - 17:00
Otwarta Strefa Twórcza - dzieci i młodzież
Instruktor: Łukasz Lewandowski
Gruczno
15:45 - 16:45
Zespół taneczny "Show"
Instruktor: Natalia Karczewska
KPW
16:30 - 17:30
MAT - Mała Akademia Twórcza
Instruktor: Paula Kuklińska, Jolanta Pawłowska, Andrzej Skupniewicz
Wyspa Skarbów
16:30 - 17:30
Język angielski dla dzieci (4-6 lat)
Instruktor: Joanna Rutkowska
Wyspa Skarbów / s. edukacyjna
17:30 - 18:30
Język angielski dla dzieci (7-9 lat)
Instruktor: Joanna Rutkowska
Wyspa Skarbów / s. edukacyjna
13:00 - 16:30
Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży
Instruktor: Hanna Kawecka
Amfiteatr
13:00 - 15:15
Studio Piosenki
Instruktor: Hanna Górska
Studio nagrań
13:00 - 17:00
Otwarta Strefa Twórcza - dzieci i młodzież
Instruktor: Łukasz Lewandowski
Gruczno
16:00 - 17:00
„Gitarowe brzmienia” dla młodzieży
Instruktor: Przemek Drewkowski
Studio nagrań
16:30 - 17:30
Zespół taneczny „SZMARAGD 2”
Instruktor: Natalia Karczewska
KPW
16:30 - 18:00
Teatr młodzieżowy - grupa początkująca
Instruktor: Iga Jambor-Skupniewicz
Sala konferencyjna
17:00 - 18:00
„Gitarowe brzmienia” dla dorosłych
Instruktor: Przemek Drewkowski
Studio nagrań
17:00 - 19:00
Zespół taneczny „MALACHIT”
Instruktor: Natalia Karczewska
KPW
18:00 - 20:00
Teatr młodzieżowy „NA ROGU”
Instruktor: Iga Jambor-Skupniewicz
Sala konferencyjna
18:00 - 20:00
Sala prób
Instruktor: Adam Pawłowski
Studio nagrań
12:30 - 18:00
Studio Piosenki
Instruktor: Hanna Górska
Studio nagrań
13:00 - 15:00
Klub Seniora „KOCIEWIACY”
Instruktor: Teresa Szyczewska
KPW
13:00 - 16:30
Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży
Instruktor: Hanna Kawecka
Amfiteatr
13:00 - 17:00
Otwarta Strefa Twórcza - dzieci i młodzież
Instruktor: Łukasz Lewandowski
Gruczno
16:00 - 17:30
Zespół taneczny „SZMARAGD”
Instruktor: Natalia Karczewska
KPW
16:30 - 17:30
Mała Akademia Twórcza
Instruktor: Paula Kuklińska, Jolanta Pawłowska
Wyspa Skarbów
16:30 - 17:30
Język angielski dla dzieci (4-6 lat)
Instruktor: Joanna Rutkowska
Wyspa Skarbów / s. edukacyjna
17:30 - 18:30
Język angielski dla dzieci (7-9 lat)
Instruktor: Joanna Rutkowska
Wyspa Skarbów / s. edukacyjna
17:30 - 19:00
Zespół taneczny „SHOW”
Instruktor: Natalia Karczewska
KPW
17:30 - 21:30
Otwarta Strefa Twórcza dla dorosłych i młodzieży
Instruktor: Sviatlana Dzemidovich
Gruczno
18:00 - 20:00
Sala prób
Instruktor: Adam Pawłowski
Studio nagrań
13:00 - 16:30
Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży
Instruktor: Hanna Kawecka
Amfiteatr
13:00 - 17:00
Otwarta Strefa Twórcza - dzieci i młodzież
Instruktor: Łukasz Lewandowski
Gruczno
13:15 - 17:45
Studio Piosenki
Instruktor: Hanna Górska
Studio nagrań
16:30 - 18:00
Teatr młodzieżowy - grupa początkująca
Instruktor: Iga Jambor-Skupniewicz
sala konferencyjna
17:00 - 18:30
Warsztaty fotograficzne dla młodzieży
Instruktor: Bartłomiej Marchlewski
Amfiteatr
17:30 - 19:00
Zespół taneczny „MALACHIT”
Instruktor: Natalia Karczewska
KPW
18:00 - 20:00
Teatr młodzieżowy „NA ROGU”
Instruktor: Iga Jambor-Skupniewicz
Sala konferencyjna
18:00 - 20:00
Sala prób
Instruktor: Adam Pawłowski
Studio nagrań
18:30 - 20:00
Warsztaty fotograficzne dla dorosłych
Instruktor: Bartłomiej Marchlewski
Amfiteatr
12:00-14:00
Zespół wokalny „KOCIEWIANKI”
Instruktor: Janina Romańska
KPW
12:30 - 14:00
Sztuki Plastyczne dla dorosłych
Instruktor: Adriana Witucka
Amfiteatr
13:00 - 17:00
Otwarta Strefa Twórcza - dzieci i młodzież
Instruktor: Łukasz Lewandowski
Gruczno
14:30 - 16:30
Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży
Instruktor: Hanna Kawecka
Amfiteatr
14:45 - 17:30
Sekcja Ceramiki Artystycznej dla dorosłych
Instruktor: Adriana Witucka
Amfiteatr
16:00 - 20:00
Sala prób
Instruktor: Adam Pawłowski
Studio nagrań
16:30 - 17:30
Zespół taneczny „SZAFIR”
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
17:30 - 18:30
Zespół taneczny „SZAFIR I”
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
18:30 - 20:00
Grupa spektakowa
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
09:00 - 10:30
„STAR CREW” – grupa początkująca
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
10:30 - 12:30
„STAR CREW” – grupa zaawansowana
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
12:00 - 13:00
Hip Hop – grupa turniejowa
Instruktor: Natalia Głowala
KPW
13:00 - 15:00
„LOST DREAMERS” – grupa zaawansowana
Instruktor: Natalia Głowala
KPW