OKSiR - Instruktorzy projektu
Informujemy, że nasza strona może wykorzystywać pliki cookie (tzw. ciasteczka) do identyfikacji sesji użytkownika. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Rozumiem

OKSiR

Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1470672448_.jpg

Instruktorzy projektu

Hanna Górska

instruktor zajęć wokalnych w Studio Piosenki OKSiR, a ponadto animator kultury i specjalista ds. organizacji imprez. Ukończyła Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych w Poznaniu, kierunek  - Zarządzanie i Marketing, o specjalności - menedżer promocji, public relations oraz Studium Pedagogiczne - kier.  muzyczny w Toruniu. W czasie pracy zawodowej w Szkołach Podstawowych w Świeciu, później w Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji, prowadziła zespoły wokalne, przygotowała wielu laureatów międzynarodowych, ogólnopolskich i regionalnych festiwali piosenki, opracowała okazjonalne widowiska muzyczne, które wystawiane były min. w Teatrze Polskim  i Wojewódzkim Ośrodku Kultury i Sztuki w Bydgoszczy. Koordynator konkursów recytatorskich, teatralnych i wokalnych realizowanych w ramach amatorskiego ruchu artystycznego.
Wielokrotnie nagradzana przez Burmistrza Świecia za działalność artystyczną na rzecz miasta.

Monika Tom

instruktor zajęć tanecznych w OKSiR. Animator społeczno-kulturalny, długoletni instruktor tańca estradowego. Koordynator wielu wydarzeń artystycznych m.in. „NaDęty Chopin”, Festiwal Kultur „Pokochaj Ukrainę”, Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych, „Jazz na Świecie”, Ogólnopolskiego Konkursu Tanecznego „Malachitowe pointy”.

Hanna Kawecka

instruktor zajęć plastycznych w Centrum Działań Plastycznych AKADEMIA. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy oraz studiów na kierunku animacja i zarządzanie w kulturze. Prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży. Jej wychowankowie to laureaci licznych ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursów plastycznych m.in. międzynarodowego konkursu twórczości plastycznej dzieci "żitnowskie pastelky", międzynarodowego konkursu plastycznego na pocztówkę bożonarodzeniową w Dolnym Kubinie, konkursu plastycznego „Mój region w Europie”, międzynarodowego konkursu plastyczny - Chopin Inspirator Wyobraźni, ogólnopolskiego konkursu plastycznego - Bory Tucholskie w oczach dziecka, OKP - Anioł.

Łukasz Lewandowski

Instruktor grafiki warsztatowej OKSiR w Świeciu - w ramach Otwartej Strefy Twórczej w Grucznie prowadzi pracownię grafiki tradycyjnej i rysunku wraz z galerią.Artysta grafik urodzony w 1979 roku. Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy oraz  Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.Mieszka i tworzy w rodzinnej miejscowości - Bukowiec.

Marek Tomasik

Rzeźbiarz, grafik, urodzony w Świeciu w 1976 roku. Ponad tysiąc ilustracji publikowanych w: Tygodniku Powszechnym, Wprost, Przekroju, Newsweek i wielu innych. Wielokrotnie nagradzany:
2006 - Brązowa „Chimera” w międzynarodowym Konkursie Projektowania Prasowego w Warszawie(za ilustracje do „Wprost”, „Pani”, „Warszawa i Kultura”)
2007 - Brązowa „Chimera” w międzynarodowym Konkursie Projektowania Prasowego w Warszawie (za ilustracje do „Wprost”, „Pani”, „Newsweek”, „Nowa Fantastyka”)
2009 - Nagroda Burmistrza miasta Świecie  
2011 - Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Nasz kanał na YouTube: >>