OKSiR - Wynajem dmuchańców
Informujemy, że nasza strona może wykorzystywać pliki cookie (tzw. ciasteczka) do identyfikacji sesji użytkownika. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Rozumiem

OKSiR

Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1355841864_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364119114_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364118478_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364122893_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364120992_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1361293142_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364123043_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1365414612_.jpg

Wynajem dmuchańców

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu urządzeń dmuchanych - pobierz cennik.

Wynajem na podstawie wypełnionego Zlecenia wykonania usługi - pobierz .doc / .pdf

Kontakt: Adam Gawarzycki, e-mail: adam.gawarzycki@oksir.eu, tel. 608 457 838

fot. Andrzej Bartniak

Dysponujemy 8 urządzeniami dmuchanymi:

DMUCHANA GRA INTERAKTYWNA WYŚCIG NA SZCZYT
Interaktywna gra dmuchana, w której liczy się zwinność, szybkość oraz refleks. Przeznaczona dla maksymalnie czterech graczy, zaczyna się od ustawienia każdego przy swojej ścianie. W momencie, w którym zawodnicy stoją pod swoimi ścianami, sędzia daje znak do rozpoczęcia gry. Zawodnicy wspinają się na szczyt za pomocą linek w celu zdobycia trofeum (pałki pokrytej rzepem).

DMUCHANA GRA BIG BALLER
Skok przez piłki wystawi Twoje zmysły i zdolności motoryczne na próbę. Rywalizacja polega na przebiegnięciu po wszystkich piłkach na drugi koniec dmuchańca. Piłki są zamontowane w sposób utrudniający wykonanie zadania przez uczestnika zabawy.

DMUCHANA SKOCZNIA CLIFF JUMP
Skocznia CLIFF JUMP to nowoczesny design, kolorowy cyfrowy nadruk, urządzenie świetnie nadaje się do zabawy i współzawodnictwa w skokach do celu.

DMUCHANA ŚCIANKA WSPINACZKOWA
Ścianka Wspinaczkowa to nowoczesny design, cyfrowy nadruk przyciągający wzrok, świetne do zabawy, sprawdzenia się we wspinaczce oraz współzawodnictwa.

DMUCHANA ZJEŻDŻALNIA CHORĄGIEWKI
Duża zjeżdżalnia z szerokim torem, bardzo kolorowa, dla małych sympatyków ekstremalnych zjazdów.

DMUCHANY PLAC ZABAW KRÓLESTWO ZWIERZĄT
Wielofunkcyjne urządzenie z wieloma atrakcjami dla najmłodszych, typu: przeszkody, mini zjeżdżalnia, mini basenik z kulkami, dużo miejsca do biegania i skakania.

TOR PRZESZKÓD SIATKOWE ŚCIANY
Wielofunkcyjny tor przeszkód z następującymi atrakcjami: labiryntem z pachołków, ścianką spinaczkową, stromą zjeżdżalnią, prześwitami do przeczołgiwania, tunelami i powierzchnią do skakania.

ZJEŻDŻALNIA DMUCHANA PAJACYK
Średniej wielkości zjeżdżalnia z szerokim torem zjazdu. Bardzo kolorowy design.

 

Nasz kanał na YouTube: >>