OKSiR - „ArtFyrtel” – sklepik z rękodziełem
Informujemy, że nasza strona może wykorzystywać pliki cookie (tzw. ciasteczka) do identyfikacji sesji użytkownika. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Rozumiem

OKSiR

Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1355841864_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364119114_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364118478_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364122893_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364120992_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1361293142_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1364123043_.jpg Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1365414612_.jpg

„ArtFyrtel” – sklepik z rękodziełem

„ArtFyrtel” – sklepik z rękodziełem
Świecie, ul. Wojska Polskiego 139

 

Fot. Andrzej Bartniak

Zapraszamy do sklepiku w Punkcie Informacji OKSiR, w którym można nabyć rękodzieła regionalnych twórców oraz artystów. Wybór jest ogromny, a ceny zachęcające.

W ofercie sklepiku znajdują się wyroby zarówno artystów profesjonalnych, jak i amatorów takich dziedzin jak malarstwo, rzeźba, fotografia, decoupage, haft itp. Ekspozycja wzbogacana jest stale o nowe elementy, a także ozdoby sezonowe (związane m.in. z różnymi świętami).

Fot. Andrzej Bartniak

Twórcy zainteresowani sprzedażą swoich prac mogą się zgłaszać do koordynatora sklepiku - Jacka Kaszubowskiego, tel. 795 120 884, jacek.kaszubowski@oksir.eu.

Przypominamy, że Punkt Informacji OKSiR jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9:30-16:30, wejście znajduje się od ul. Wojska Polskiego.

 Fot. Andrzej Bartniak

W sklepiku aktualnie można znaleźć prace i wyroby następujących artystów:

Lech Dąbrowski, artysta z Torunia. Ulubionym tematem jego rzeźb są anioły. Chętnie przedstawia także swoje własne wizje świętych, Jezusa Frasobliwego i Matki Boskiej. Szczególne miejsce wśród jego prac zajmują rzeźby prezentujące postacie i zwierzęta zrodzone w jego wyobraźni -  wieśniaczki w kolorowych chustach i wielobarwne ptaki.

Henryk Antoni Babiński, artysta z Tucholi. Wyroby dekoracyjne i użytkowe w drewnie, świeczniki, zające, choinki, drewniane serca.

Grażyna Jasiorkowska z Rytla. Obrusy szydełkowe z bawełny, serwetki szydełkowe, anioły szydełkowe, motyle szydełkowe, akrylowe medaliony z ptaszkiem.

Danuta Kruczkowska ze Świecia, tworzy lalki szyte ręcznie.

Beata Zofia Kuźniarska ze Świecia, tworzy anioły z masy solnej, obrazy haftowane.

Krystyna Sikorska-Derda z Bysławka, tworzy ptaki drewniane na korze, bociany na szyszce, sowy, drewniane ptaki do malowania, bociany.

Andżelika Jarych ze Świecia, prowadzi pracownię artystyczną, w której tworzy rękodzieła z filcu, torebki, kapelusze, szale, biżuterie oraz czapki.

Emilia Anna Kanabaj z Nowych Krąplewic szyje ręcznie tulipany, misie czy koniki morskie.

Magdalena Włoch ze Świecia, prowadzi pracownie witrażu, w której tworzy anioły, owoce, kwiaty, świeczniki, zegary.

Paulina Maria Kaczor-Paczkowska z Grudziądza prowadzi pracownie artystyczną, w której powstają szklane witraż.

Nasz kanał na YouTube: >>