OKSiR - Konkurs Piosenki Osobistej 2018
Informujemy, że nasza strona może wykorzystywać pliki cookie (tzw. ciasteczka) do identyfikacji sesji użytkownika. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Rozumiem

OKSiR

Konkurs Piosenki Osobistej 2018

Konkurs Piosenki Osobistej, Świecie 2018
7 września, od godz. 11:00 - przesłuchania konkursowe
8 września, godz. 19:00 - koncert laureatów

UWAGA - przedłużamy przyjmowanie zgłoszeń do soboty 26 sierpnia!


Głównym celem Maratonu Piosenki Osobistej jest prezentowanie i wspieranie początkujących twórców. Najważniejszym punktem programu jest Konkurs Piosenki Osobistej, na który serdecznie zapraszamy zarówno zespoły, jak i solistów (od 16. roku życia). Jury szczególną uwagę będzie zwracać na projekty autorskie oraz premierowe.

Nagrodą główną w konkursie jest statuetka „Punkt Widzenia” autorstwa Marka Tomasika oraz 5000 zł ufundowane przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego. Jury może przyznać dodatkowe nagrody pieniężne ufundowane przez Burmistrza Świecia Tadeusza Pogodę.

Laureaci 34. MPO

Kryteria zgłoszeń do Konkursu Piosenki Osobistej 2018:

Konkurs adresowany jest do osób od 16. roku życia, zarówno solistów, jak i zespołów.  Zgłoszenia przyjmowane są do 22 sierpnia 2018 roku poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego od 26 lipca na www.kpo.oksir.eu, a także wysłanie tekstów piosenek (zapisanych jako: nazwa zespołu_tytuł piosenki.pdf lub .doc), dwóch utworów w formacie mp3 (zapisanych jako: nazwa zespołu_tytuł piosenki.mp3) oraz zdjęcia wykonawcy (zapisanych jako: nazwa zespołu.jpg ), na adres mpo@oksir.eu z tytułem „Zgłoszenie 35. KPO”. Jeśli tekst piosenki nie jest w języku polskim do formularza zgłoszeniowego musi zostać dołączony jej tekst w języku oryginalnym oraz polskie tłumaczenie.  

Uczestnicy przesłuchań konkursowych zostaną wybrani na podstawie nadesłanych nagrań. Lista uczestników zostanie opublikowana 27 sierpnia na stronie www.fb.com/maratonpiosenkiosobistej oraz na www.mpo.oksir.eu w zakładce KONKURS.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są w Regulaminie - pobierz

Formularz zgłoszeniowy - wypełnij

Kontakt w sprawach związanych z Konkursem Piosenki Osobistej
Majka Hałabuda (dyrektor artystyczny MPO), kom. 609 400 743, e-mail: mpo@oksir.eu

 ---------------

Do Konkursu Piosenki osobistej komisja zaprosiła nastęujących wykonawców:

Blue Willmingtons
Bury The Orchid
CYNAMON
Henry No Hurry
hey hato
julia mika / marcin szumal
long lonely winter
Luiza Ganczarska
Pola Chobot & Adam Baran
PSNY
Retrodisco
Sigals
Skodo
szymonmówi
Weronika Sydow
Zuza Wiśniewska

Wszystkim zgłoszonym do konkursu bardzo dziękujemy.

 ---------------

Protokół z 35. Konkursu Piosenki Osobistej - pobierz