OKSiR - Claustrofonia
Informujemy, że nasza strona może wykorzystywać pliki cookie (tzw. ciasteczka) do identyfikacji sesji użytkownika. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Rozumiem

OKSiR

Błąd zdjęcia: /_media/_animation/1443621107_.jpg

Claustrofonia

Świecie, Zamek, Maszyna Czasu, Sztuka, Muzyka - prościej? Claustrofonia!

Claustrofonia to rozbudowany projekt uderzający w społeczność użytkowników naszej czasoprzestrzeni. W każdym mieście, mieścinie, miasteczku czy na wsi, wioseczce - jesteśmy w stanie odnaleźć osobę, która krzyczy : „tak to ja tworzę, jestem tutaj!”. Śmiało pragniemy odpowiedzieć: „Słyszymy Cię, widzimy, pokażmy to co robisz innym!”.


 fot. Tomasz Pasiek

Mając do wykorzystania  jeden z najstarszych zabytków w Świeciu jakim jest zamek oraz stworzoną przez Marka Tomasika „Maszynę Czasu” - rzeźbę zbudowaną z tysięcy części komputerowych, która przybiera formę pokoju, zapraszamy artystów aby zaprezentowali nam swój świat. Sesję rejestrujemy i udostępniamy w przestrzeni medialnej - kanale YouTube, serwisach typu FB oraz lokalnych mediach patronujących Claustrofonii.

Artyści mając do dyspozycji instrumentarium akustyczne(i nie tylko) prezentują nam swoje dwa utwory. W dodatku wykonawcy mają do dyspozycji losowe pytania.

Cel, idea!

Nie zależy nam na przejęciu światowych złóż ropy naftowej ani zarobieniu pieniędzy i ucieczce do Meksyku, maksymalnie kochamy muzykę, fotografię, film - po prostu podoba nam się, co jeden człowiek robi dla drugiego człowieka.

Chcemy rozpropagować szerokie grona tworzących, pokazać, że kultura nie kończy się na tym, co w kolorowych pismach, a zaczyna od zwykłych szafek, w których ukrywają się najskrytsze niebanalne pomysły często balansujące na granicy magiczności!

Chcemy również pokazać że nawet tak małe miasteczko, może stać się kulturalnym zjawiskiem, w którym będą chciały się pokazać różnego rodzaju organy twórcze!

Ekipa!

Realizacja nagrań, mix - Kamil Kęska
Realizacja i montaz video: Łukasz Sowiński, Czarek Muller
Produkcja: Mateusz Piątek
Zdjęcia/Grafika: Tomasz Pasiek

Galeria

Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia