Zapraszamy do zapoznania się z wykazem wydarzeń czerwcowych zaplanowanych przez Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu.

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów szkół podstawowych z kl. I-III oraz placówek oświatowych powiatu świeckiego.

grafika ozdobna

Prowadzona przez OKSiR w Świeciu Klubokawiarnia Kultura poszukuje pracowników na stanowisko kelner/barman. Dokumenty można składać w godz. 7:30-15:30 w sekretariacie OKSiR (ul. Wojska Polskiego 139, I piętro, pokój nr 17).

na zdjęciu dziewczynka odbierająca Grand Prix w konkursie Słowo Tok

Zapraszamy do udziału w konkursie recytatorskim online adresowanym do uczniów szkół podstawowych z powiatu świeckiego. Prezentacje konkursowe należy przesłać do 30 kwietnia 2021 roku na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

grafika ozdobna

Do programu Żyj Kulturą 2021 wpłynęło 7 wniosków o realizację inicjatywy. Sześć inicjatyw spełniających wymogi formalne poddanych zostanie ocenie poprzez głosowanie internetowe dostępne na stronie: Żyj Kulturą. Pięć najwyżej ocenionych projektów zostanie umieszczonych na liście rankingowej, która uprawniać będzie do realizacji inicjatywy.

Głosowanie rozpocznie się 12 maja (środa) o godz. 12:00 i potrwa do 16 maja do godz. 12:00. Można oddać jeden głos na 24 godziny. Oddanie głosu trzeba potwierdzić kliknięciem w link, który zostanie przysłany na podany w formularzu adres mailowy.

Klasyfikacją projektów wg stanu z dnia poprzedniego będzie udostępniana na stronie zyjkultura.oksir.eu/klasyfikacja. Klasyfikacja nie jest wiążąca. Ostateczne wyniki zostaną podane po zakończeniu głosowania i zweryfikowaniu poprawności głosów.

Wypełnienie formularza głosowania jest jednoznaczne z akceptacją REGULAMINU głosowania oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Organizatora w celu niezbędnym do przeprowadzenia głosowania.

Projekty biorące udział w głosowaniu:

  • 1/ŻK/2021 „Modelarstwo kartonowe”, inicjator: Jerzy Dończyk
  • 2/ŻK/2021 „Artystyczne zaplatanie międzypokoleniowej nici”, inicjator: grupa wolontariacka działająca przy DPS w Świeciu
  • 3/ŻK/2021 „Szanujemy, doceniamy i wspieramy – jesteśmy z Wami”, inicjator: Dorota Macikowska
  • 4/ŻK/2021 „Warsztaty Nowego Cyrku”, inicjator: Patryk Rybus
  • 5/ŻK/2021 „Działalność twórcza i artystyczna jako forma komunikacji międzypokoleniowej”, inicjator: Kamilla Lewandowska
  • 7/ŻK/2021 „Świeckie festiwale”, inicjator: Wojciech Radtke
Laureaci konkursu tańca Move Online -Tymoteusz i Mikołaj pozują z dyplomami

Tymoteusz Pieczka i Mikołaj Zieliński laureatami największego w Polsce turnieju tańca online pn. „Move OnLine”.