Do udziału w konkursie zapraszamy solistów - dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i średnich w wieku od 8 do 18 lat. 

Konkurs oceniany będzie w trzech kategoriach wiekowych:

  • 8-10 lat,
  • 11-14 lat,
  • 15-18 lat.

O kategorii wiekowej decyduje rok urodzenia!

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do 26 listopada 2021:

  • Zarejestrowanego w formie audio-wideo (z jednego ujęcia kamery/telefonu) wykonania utworu konkursowego. Film należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przypadku dużych plików w mailu należy wysłać link do pobrania nagrania (w razie problemów technicznych prosimy o kontakt z koordynatorem Konkursu). 
  • Wypełnienie Formularza zgłoszeniowego online wraz z wymaganymi oświadczeniami.

Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze z każdej grupy wiekowej do 6 wykonawców. Lista solistów zakwalifikowanych do udziału w Konkursie zostanie opublikowana na stronie internetowej OKSiR w Świeciu 1 grudnia 2021 roku. Przesłuchania konkursowe odbędą się 12 grudnia 2021 roku o godz. 16:00 w Parku przy OKSiR w Świeciu.

W każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane nagrody finansowe: nagroda I - 500 zł, nagroda II - 300 zł, nagroda III - 200 zł oraz wyróżnienia - nagrody rzeczowe. Jury może również przyznać nagrodę finansową dla osobowości wokalnej.

Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie Konkursu:

REGULAMIN KONKURSU

Formularz zgłoszeniowy

PROTOKÓŁ KONKURSU

Koordynator Konkursu: Hanna Górska, tel. 608 457 868, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.