grafika ozdobna do artykułu

Zapraszamy wystawców, handlowców oraz twórców rękodzieła artystycznego do prezentacji i sprzedaży swoich produktów w czasie Kiermaszu Świątecznego, który odbędzie się w Parku przy OKSiR 12 grudnia 2021 r. w godz. 15:00-20:00.

Udział wystawców w wydarzeniu jest bezpłatny!

Zgłoszenia wystawców przyjmujemy elektronicznie do 30 listopada 2021 roku. Na podstawie przesłanego Formularza Zgłoszeniowego Organizator dokona weryfikacji asortymentu w celu dopuszczenia do sprzedaży podczas Kiermaszu Świątecznego 2021.

Wystawca ma prawo do rezerwacji powierzchni handlowej, jednak w przypadku dużej ilości zgłoszeń Organizator ma prawo do przyznania powierzchni mniejszej niż wnioskowana. We własnym zakresie należy zorganizować stoisko (namiot, stoły, krzesła) oraz wyposażyć je indywidualnie w podręczny sprzęt gaśniczy. Organizator zapewnia przyłącze energetyczne po wcześniejsze konsultacji z Wystawcą.

Po dokonaniu akceptacji zgłoszenia Organizator prześle e-mailem ostateczne Potwierdzenie Uczestnictwa w Kiermaszu.

W związku z sytuacja epidemiologiczną w kraju (COVID-19) Kiermasz Świąteczny 2021 będzie odbywał się w ścisłym reżimie sanitarnym, przy zachowaniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa oraz odpowiedniego dystansu. W przypadku odgórnych rozporządzeń zakazujących organizacji tego typu wydarzenia, organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorem kiermaszu - Wiktorią Nowakowską: tel. 795 180 114, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Sponsorem głównym kiermaszu jest firma Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Kiermaszu Świątecznego 2021. Przesłanie Formularza Zgłoszeniowego jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.

REGULAMIN KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - KIERMASZ

kiermasz-swiateczny-12_12_2021-park-przy-oksir