Zapraszamy do udziału w bezpłatnych, 10-dniowych warsztatach z projektowania graficznego z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych. Zajęcia organizowane są w czasie ferii zimowych w ramach projektu „Sieć na kulturę”.

Jeśli interesujesz się grafiką i chcesz poznać najnowsze programy i trendy w projektowaniu oraz nabyć umiejętności, które pozwolą Ci samodzielnie tworzyć i publikować w sieci, to te zajęcia są właśnie dla Ciebie. 

NABÓR ZAMKNIĘTY

Termin warsztatów: ferie: 17-21, 24-28.01.2022 (poniedziałek – piątek), godz. 10:00-12:30 (3 x 45 minut dziennie zajęć)

Miejsce: sala edukacyjna OKSiR w Świeciu

Wiek uczestników: 10-14 lat

Uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikat ukończenia kursu. Ilość miejsc ograniczona!

Zapisy przyjmujemy w Punkcie Informacji OKSiR (poniedziałek – piątek, godz. 9:00-18:00). Aby wziąć udział w warsztatach niezbędne jest podpisanie regulaminu i deklaracji uczestnika.

Szczegółowych informacji udziela Natalia Głowala – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Projekt „Sieć na kulturę” jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).