Z okazji Światowego Dnia Kociewia zapraszamy do wzięcia udziału w 4 grach.

Zadania konkursowe będą zamieszczane codziennie od 10 do 13 lutego o godz. 19:00 na FanPage'u Izby Regionalnej Ziemi Świeckiej: www.fb.com/izbaswiecie

Gra nr 1 – 10 lutego – wygrywa osoba, która w jak najkrótszym czasie, zdobywając jak największą liczbę punktów, ułoży słowa z podanych liter i prześle zrzut ekranu z poprawnym rozwiązaniem na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Gra nr 2 – 11 lutego – wygrywa osoba, która w jak najkrótszym czasie dopasuje tekst do obrazka lub odwrotnie i prześle zrzut ekranu z poprawnym rozwiązaniem na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Gra nr 3 – 12 lutego – wygrywa osoba, która w jak najkrótszym czasie, zdobywając jak największą liczbę punktów, rozwiąże krzyżówkę i prześle zrzut ekranu z poprawnym rozwiązaniem na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Gra nr 4 – 13 lutego – wygrywa osoba, która w jak najkrótszym czasie odnajdzie słowa ukryte w siatce liter i prześle zrzut ekranu z poprawnym rozwiązaniem na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Każdy uczestnik konkursu może przesłać zrzut ekranu z poprawnym rozwiązaniem tylko raz. Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie konkursu.

Zwycięzcy otrzymają zestawy upominków ufundowanych Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu. Osoby nagrodzone zostaną powiadomione o wygranej za pośrednictwem poczty e-mail. Nagrody należy odbierać osobiście od 21 lutego do 14 marca (poniedziałek-piątek w godzinach 09:00 - 16:00) w Punkcie Informacji OKSiR w Świeciu, ul. Wojska Polskiego 139, 86-100 Świecie.

Do pobrania:

REGULAMIN KONKURSU