29. Finał WOŚP

Finał z głową - takie jest hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Tym razem skupiamy się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia. Wolontariusze WOŚP na ulicach Świecia kwestować będą od godz. 7:00. Bądźcie z nami! 

W tym roku, ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z COVID-19, zapraszamy na kanał YouTube Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu: www.youtube.com/swiecieoksir. Orkiestrowe Studio nadawać będzie od godz. 12:00

Czas spędzony w sieci umilą swoimi występami artystycznymi i wspomnieniami goście Orkiestrowego Studia. Będziemy też na bieżąco informować o kwotach, które zostaną zaksięgowane na naszym świeckim koncie. Licytacje na rzecz WOŚP prowadzone będą na żywo z naszego Orkiestrowego Studia przez Paulę Kuklińską - szefową Sztabu WOŚP w Świeciu, Jolę Pawłowską oraz Ariela Stawskiego. Pierwsza licytacja już o godz. 12:00, kolejne o pełnych godzinach - do godz. 15:00 włącznie.

RAMOWY PLAN LICYTACJI prowadzonych na żywo na kanale YouTube OKSiR:

  • 12:00 złote serce ufundowane przez państwa Kozłowskich, gadżety WOŚP, kalendarz PLS z autografem Stephane Antiga - gratka dla kibiców piłki siatkowej (przekazane przez Joker)
  • 13:00 srebrne serce ufundowane przez państwa Kozłowskich, statuetka szklana WOŚP, gadżety WOŚP
  • 14:00 srebrna zawieszka, fanty od siatkarek Joker - kalendarz i piłka z ich podpisami, gadżety WOŚP
  • 15:00 Kalendarz Harleya, gadżety WOŚP, vouchery i pakiety od firm

Osoby chętne do wsparcia finału w Świeciu mogą dokonywać wpłat bezpośrednio na indywidualny rachunek Sztabu WOŚP w Świeciu (#4158): 83 1140 1010 8525 2021 0000 4158.

WYDARZENIE TOWARZYSZĄCE

Na Stadionie Wda Świecie od godz. 10:00 do 15:00 będzie można indywidualnie pojawić się wózkiem, rowerem, hulajnogą, pieszo, na rolkach i wziąć udział w akcji „Do startu! Gotowi? WOŚP!”. Na stoisku Powiatu Świeckiego czekać będzie puszka WOŚP i ciepłe napoje. Więcej informacji - tutaj.

---------------

Za każdym razem, mocnym punktem finału w Świeciu są licytacje. W tym roku z powodu pandemii wyglądają zupełnie inaczej, w związku z tym podajemy kilka ważnych informacji:

1. Licytacje poprowadzimy na żywo podczas finałowego studia, transmitowanego na stronie: www.youtube.com/user/swiecieOKSIR.

2. Postaramy się, aby licytacje startowały zawsze o pełnej godzinie.

3. Osoby chcące wziąć udział w licytacji mogą to uczynić na dwa sposoby:
- Zalogować się na YouTube imieniem i nazwiskiem (niedopuszczalne są ksywki, nicki itp) - deklarowaną kwotę wpisać w komentarzu pod transmisją.
- Zadzwonić w trakcie transmisji na numer tel. 795 113 680 podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu i oczywiście proponowaną kwotę.

4. Prowadzący będą przedłużać licytację tak, aby każdy zainteresowany mógł podbić cenę. Zdajemy sobie sprawę, że podczas transmisji mogą pojawić się niewielkie opóźnienia.

5. Zwycięzcy licytacji powinni w dniu finału do godziny 20:00 dotrzeć do Punktu Informacji Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji z potwierdzeniem dokonania przelewu (screen lub wersja papierowa). Jeśli nie jest to możliwe zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu odbioru wylicytowanych przedmiotów.

NUMER KONTA DO DOKONYWANIA PRZELEWÓW:
83 1140 1010 8525 2021 0000 4158

--------------------------------

Już dziś można wesprzeć tegoroczną zbiórkę - puszki WOŚP czekają:
- w Punkcie Informacji OKSiR (ul. Wojska Polskiego 139)
- w przedszkolach nr 6, 7 i 8,
- w Szkole Specjalnej nr 1,
- w Salonie Fryzjerskim „Emilia” (ul. Batorego),
- w sklepie odzieżowym „Sisters” (Aleja Jana Pawła II 6d)
- w Barze Sushi Yakuza (ul. Wojska Polskiego)
- na Oddziale Płucnym Nowego Szpitala w Świeciu
- u sponsora złotych i srebrnych serduszek - Jubiler Kozłowscy Świecie (ul. Klasztorna 13).

Grają z nami: Warlubie, Lipinki oraz Wielki Komorsk!

31.01.2021 7:00 - 20:00

Świecie